Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatással összefüggésben...

A szoptatással összefüggésben van a folyás?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a kislányom és szülés óta van sárgás folyásom. Nem viszket, nincs szaga... Még nem menstruálok. Terhességem alatt is volt több-kevesebb folyás, de inkább akkor fehér. Több dokival is megnézettem, volt kenet vizsgálatom is pár hónapja, ami negatív lett. A legutóbbi dokimtól mindig kérdezgetem mitől lehet, nem mond rá sem konkrét válaszokat, sem feltételezéseket sem... Illetve egy alkalommal azt mondta, hogy a hüvely ph értéke (v. hüvely belső flórája..) változott meg és attól lehet... Kaptam már mindenféle kúpot, hüvely tablettát (Klion, Pimafucin, Gymaflour...) A Kliontól csökkent, de nem szűnt meg. Mostanra már egész kevés van, korábban annyi jött, mintha menstruálnék... Állítólag erre van akinek hajlama van és van akinek egyáltalán nincs. Talán ez hormonális??? Elmúlik valaha??? Van valakinek hasonló problémája és kapott rá magyarázatot??
2012. jan. 10. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!nekem doki azt mondta ,hogy szoptatás alatt száraz a hüvely ,mármint nincs folyás és nincs is tényleg,mert nekem szokott lenni.
2012. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, köszi a választ, de valamit nem értek, talán egy "nem" lemaradt, mert kicsit ellentmondásos amit írtál... Szóval elvileg száraznak kellene lennie a hüvelynek, neked szokott, vagy NEM szokott lenni?
2012. jan. 10. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi ,az van hogy most mivel szoptatok nincs folyásom,de általában van.Az első terhességemnél ,a másodiknál is volt sok folyás ,(terhesség alatt inkább víz szerű) amíg szoptattam és nem jött meg a menstruáció addig nem volt,utána megint volt(az fehér is sárga is)
2012. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is van folyásom és szoptatok. én is 2x voltam már dokinál (különbözőnél) mindketten azt mondták hogy a szoptatás miatt van. utoljára kaptam lactofeel hüvelygélt, 3500Ft volt. egy kicsit enyhültek a tünetek, kevesebb van.

4 és fél hós anyuka

2012. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor kezdhetek megnyugodni...? Ez akkor valóban valami hormonális, vagy hüvelyflóra elváltozás... (?) Gondolom akkor nem is fertőző, mert igen zavarónak vagy inkább kellemetlennek tartottam eddig az férjemmel való együttléteknél... De az utóbbi hetekben már nem veszek róla tudomást, kezdek beletörődni, hogy ez van, de remélem idővel azért elmúlik, mert már elegem van, hogy lassan 6 hónapja minden nap kell valamilyen betétet hordanom...
2012. jan. 10. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de már nem sárgás, viszont az elején az volt. Voltam orvosnál is, de nem talált semmit. Kaptam kilon d tablettát, de nem történt tőle semmi. Most kb. olyan, mintha folyamatosan peteérésem lenne.

Örülök, hogy nem csak én küzdök ezzel a problémával...

2012. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!