Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet kávét...

Szoptatás alatt lehet kávét inni? Ha igen, mennyit? (3 in 1 -et iszok)

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

[link]

2011. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) Megnyugodtam:) Félve ittam az elmúlt pár napban 1-1 ujjnyi vörösbort is, látom, azt is lehet. Terhesség alatt végig kávéztam és ittam 1-1 pohár vörösbort is.
2011. dec. 30. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
én is iszok napi két csésze sima nem túl erős presszókávét,
2011. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 7 hós koráig nem ittam nehogy befolyásolja az alvását, de már iszom és nem vettem semmit észre.
2011. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát tudod,az a 3 in 1-ben szerintem nem is kávé:):):)

Én presszót ittam tejjel, két csészével egy nap, a terhesség és a szoptatás alatt is a fiamnál, jól alvó, normál aktivitású gyerek, lassan két éves.

A kislányomnál most kevesebb kávét iszom szoptatás alatt, valahogy nem kívánom.

2011. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, szerintem sem kávé...:) terhesség alatt égett a gyomrom a rendes kávétól, akkor szoktam rá. De a férjem mindent utál, ami a kávéra emlékeztet:(
2011. dec. 30. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3in 1 is kávé. Instant kávé Nescafé keverve tejporral,és cukorral. Én ott dolgoztam.
2011. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értik, hogy nem is kávé, hogy anyira gyenge.
2011. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első mellett én is kvztam 3:1-et, a másodikkal csak 3 hós korában kezdtem volna, de az addig 2-3 órát egyben alvó lányom rosszul aludt, hisztis lett.

Lehet hogy ha folyamatosan iszod, nem veszel észre semmit, mert a baba is megszokja, de azért engem ez figyelmeztetett és nem iszok többet.

2011. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!