Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek melyik mellszívó vált be?

Kinek melyik mellszívó vált be?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Avent kézi
2009. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Avent kézi,szerintem a legjobb.
2009. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
medela
2009. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Medela van, a legegyszerűbb húzogatós. Azért vettem ezt mert ehhez bérelni lehet egy nagy teljesítményű elektromos gépet, amihez csatlakoztatva nagyon hatékonyan szív, és így egyáltalán nem fárasztó. Attól is függ, hogy mennyit fogod használni. Szerintem ez nagyon megéri mert maga a kézi része kb 5-6000Ft, és ha nem kell sokat akkor nem dobtál ki sok pénzt, ha meg nagyon kell akkor a bérelhető géppel együtt ez a legtutibb!A Medela honlapján megtalálod, hogy hol lehet bérelni.
2009. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az Avent kézi vált be a legjobban pedig többet is kipróbáltam.
2009. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elektromos medela... napi 1 litert fejek le vele azon kívül amit a picurom megeszik. Második manómnál nyujt nagy segítséget.
2009. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elektromos medela nekem is.sokkal többet és könnyebben tudok lefejni vele,mint kézivel
2009. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is az Avent Isis vált be. A fiam egyáltalán nem szopott, mégis 18 hónapig fejtem vele a tejet. Itt nézd meg, www.benzor.hu
2009. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy kaptam Avent és Medela elektromost is. Az Avent kíméletesebb, de gyengébb is, nem állítható a szíváserősség, csak a szívás ritmusa (IQ). A medela Mini Electric többet szív le, de elsőre úgy éreztem, letépi a mellbimbóm, bár a szíváserőssége állítható (én pont fordítva értelmeztem a csavarógomb erősségét). A Medela hangja egy traktoréhoz hasonló, de az Avent is túl hangos éjszaka szerintem, bár a Medelánál kevésbé.

Egyszer 2 hónap után autóban kényszerültem fejni, ekkor használtam először kézi Aventet (az elektromos átalakítható) - és ez vált be a legjobban, ezzel tudok azóta is a leggyorsabban legtöbbet lefejni, gyakorlatilag hang nélkül. Ugyan két kéz kell hozzá, de szerintem ez a legjobb ár-érték arányban.

2010. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sziasztok, legalább 6 félét közelről ismerek, mivel ezeket adok bérbe így elég sok tapasztalatom halmozódott fel. Nagyon eltérő az anyukák véleménye. Van aki a medela mini electricet sem használja maximális fokozaton, de ezzel teljes mennyiséget nem lehet fejni. Az Aventtel döntő többség elégedett,de hibája hogy véges az élettartama, használtat nem vennék mert lehet hogy kifekszik pár hónap után. De egyébként jól szív. A Medela Swing szerintem szuper, de drágább is. A tejcsatora-elzáródásánal ez szokott segíteni. Valamint két mellre egyszerre tehetők (medela mini electric plus, illetve avent twin, amelyek a teljes mennyiség fejése esetén sok időt spórolnak meg. A kéziek közül az Avent elég jó (általában a felesleg lefejésére), a medela Base nem esik jól kézre (ezért ez nálam nincs is). A bérlés előnye, hogy több típust is meg tudsz próbálni mielőtt sok pénzt beruházol egy készülékre. Ráadásul garanciásak a készülékek, nincs kockázat. Én azt is meg szoktam engedni, hogy ha valaki a bérelttel nincs megelégedve, akkor másik típusra cserélem, és nem kell külön-külön fizetnie. Vecsésen tudsz nálam bérelni, de kiszállítás is van, ha beütöd a keresőbe (Vecsés mellszívó bérlés) , megtalálsz.
2011. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!