Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellszívó megvétele fontos?

A mellszívó megvétele fontos?

Figyelt kérdés
Mert a védőnő azt mondta, hogy vegyem meg, de én meg úgy gondolom rá ér ha szükség van rá. Igazam van vagy nem!
2008. márc. 28. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem vettem meg szülés előtt, mert nem tudtam, hogy lesz-e tejem. A férjemmel megbeszéltük, hogy ha szükség lesz rá, elmegy ő a boltba és megveszi, így is tettünk. Így nem volt felesleges kiadás:-)
2008. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fontos előre megvenni, nekem is "felírta" a védőnő, de nem vettem meg (39 hetes vagyok!.Nem tudni,hogy tényleg lesz-e tejem vagy sem.Van egy barátnőm,bármit csináltak,nem jött a teje,így felesleges pénzkiadás volt csak.Ha szükség lesz rá,a párom fogja nekem is megvenni.
2008. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, én egyszer használtam csak. Felesleges pénzkidobás volt, kézzel egyébként is könnyebb.
2008. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van. Lehet hogy könnyen ki tudod majd fejni kézzel is és akkor teljesen felesleges megvenni. De ha macerás a kézi fejés akkor még mindig ott a lehetőség. Jó babázást.:))))
2008. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, mi is kinéztük, h melyiket vennénk, és ha szükség lesz rá azt a férjem egyedül is meg tudja venni.

A szülésznőm viszont azt mondta, arra ne gondoljunk, h nem lesz tejünk... Úgyhogy anyukák! Lesz tejünk, és lesz mellszívónk is :) Egyelőre kézzel fejünk, vagy kölcsöngéppel :) ha beválik, nem dobunk ki feleslegesen.

puszi mindenkinek

37 hetes kismama

2008. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem csak pozitív tapasztalatom van mellsz.-val kapcsolatban.Éjjel mikor a baba jóllakott ,de még mindig kemény a cici, nem túl kellemes kézzel még egy órát szöszölni.Én az első hetekben ezt tettem, és aztán vettem egy avent szívót.SOKKAL több tejet fejtem ki és percek alatt kész voltam.Én 7 hónapig fejtem , és máig azt gondolom a szívó segített hogy ennyi tejem legyen.2és fél évig szopiztattam.Próbáltam a tesóm chicco-sát is de messze sem volt olyan jó mint az avent.Nem muszály venni, kérdezd meg a védőnőt nincs e kölcsönzési lehetőség a környéken.Jó babázást és hosszú ciciztetést kívánok!
2008. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyat fogok venni ami mellszívó és orrszívó egyben.A pesztonkának van ilyen,sokan dícsérik és ha nem is kell az orrszívót biztos használod belőle.Olyan 10-12ezer körül van,attól függ hol veszed meg,de a lehel u-i babadiszkontban 9500ha jól tudom.Én a biztonság kedvéért veszek,mert sosem tudhatom,hol durran be a mellem,mivan ha nem vagyunk itthon hanem elutazunk vidékre és ott tuti nem tudunk rögtön hozzá jutni,de ezt neked kell érezni mennyire vagy bebiztosító tipus.mi szeretnénk még babát és úgy vagyok vele,ez a dolog jó lesz akkor is.
2008. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Majd a férjem megveszi ha kell!!
2008. márc. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!