Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen lett a melletek szoptat...

Milyen lett a melletek szoptatás után?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Amilyen elötte volt.Szép,nagy és feszes maradt.Legalábbis nekem.
2009. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
nekem gyönyörű cicim volt, hát most eléggé megereszkedett. 15 hónapja szoptatok éjjel nappal.
2009. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Tekintve, hogy 75 B-sról 90 C-sre nőtt, hát el tudod képzelni? Mint a vizsla füle, pedig előtte gyönyörű volt. A bőr kinyúlott, azzal nem sok mindent lehet tenni.
2009. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ugyanolyan, mint előtte volt, csk sokkal kisebb lett
2009. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is kisebb lett...pedig elötte sem volt túl nagy...meg egy kicsit megereszkedett. De még szopik a kisfiam (1 éves). Azért remélem ez nem lesz rosszabb
2009. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 70 A-ról 75 C-re nőtt, most meg a 70 A-s cicifixben eltűnik. Már csak azért kell a melltartó, hogy azt higgyék, van mellem. :( Mint két aszalt szilva. Párom ugyan vigasztal, de én nem tudok vele megbékélni. Tudom, hülye vagyok. Annak viszont örülök, hogy tudtam anyatejet adni mindkét lányomnak.
2009. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte sem voltam egy kebelcsoda (a méret alapján), úgyh' nem ez a legnagyobb veszteségem. De nincsenek a helyükön, és a bimbók környékén sugarasan kirepedt a bőr, akkora volt a méretkülönbség a korábbiakhoz képest. Mindegy, legalább rájöttem két dologra:

1. mégiscsak szerettem a kis, feszes ciciket (lélekben kismellű vagyok, nem is tudtam méltósággal viselni a két dinnyét)

2. semmi értelme nem volt másfél évet éjjel-nappal melltartóban tölteni.

2009. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szomorú vagyok lányok, akkor nem ringatom magam hiú ábrándokba.

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. máj. 21. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:

A tápszer miért nem jó?


A gyerekorvosunk is azt mondta, hogy a tápszeres csecsemők nem hasfájósak.


Akkor miért is jobb a szoptatás?


Tudom megelőz bizonyos nagyon ritka betegségeket. Kár vele szenvedni.

2010. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!