Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet az oka? 7 hetes...

Mi lehet az oka? 7 hetes babam csak az esti etetesnel "repked" a kezemben, sziv 2-t, sir, sziv 2-t sir. Kozben mintha mar ragadnanak le a szemei, de a cici ugyan kell, de ha elindul a tejcsi, sir.

Figyelt kérdés
Tok izgatott,jar keze laba.Probaltam a cumit,de nem fogadja el (hal istennek)!Inkabb a problema forrasat kene megoldanom!Szerintetek? Kisfiu,7 hetes ,3450gr szuletett,most 5100gr.Van hogy ket etetes igy egybefolyik,hulla faradt mar.Tiszta stresszes vagyok mar elore.Csinalt valakinek ilyet a babaja? Espumisant szedunk,napi 3-4 kaki van,nem kulonosebben erolkodik vele.Amugy edes nyugodt baba,az esteket leszamtva.
2009. máj. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk uyanez a probléma,de ez napközben is előjön.Én azt tapasztaltam,ha este fürcsi előtt nem alszik egy órát fürcsi után evéskor sír.Szóval én szerintem olyankor fáradt meg éhes is és nem tudja mit csináljon egyen vagy aludjon.Olyankor járkálok vele,míg megnyugszik atán vissza cicire,majd ha megint elkezdi újra járkálás,aztán egyszer csak szopi közben elalszik és alvás közben is eszik..már ha nem túl mélyen alszik
2009. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan ez a problémánk csak durvábban.Színte az összes szoptatásnál ezt csinálja a picurim.Azt mondta a dokink,hogy mivel hasfájós húznom kell az etetések közti időt. Most próbálom 4 óránként etettni de szegénykém nem igazán bírja mert ő 2.5, 3 óránként megéhezik.Szóval szenvedünk!:(
2009. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!