Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szopizást hátráltatja ha...

A szopizást hátráltatja ha forralt vizet cumisüvegből (Avent, Mam) adom a 8 hetes babónak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
teljesen felesleges neki vizet mi 6 hónapig csak szopiztunk soha nem kapott mást még vizet sem
2009. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, akkor nem kell neki vizet adni. Es szerintem hatraltathatja.
2009. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 6 hetes a baba, kétszer próbáltam eddig vizzel itatni, mert szomjasnak tűnt, nem volt gond sem a cumisüveggel sem a szopival utána, viszont teljesen feleslegesnek bizonyult, csak átfolyt rajta pikk-pakk, és jó nehéz lett a pelus :D
2009. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem hátráltatta (most 11 hónapos már).

És mindenki mondja, hogy az anyatej elég akkor is, ha szomjas a baba, ám az én fiam kizárólag háromóránként volt hajlandó kezdettől szopni, hiába kínáltam közben is, ha sírt. És egyre többet sírt, nyár volt ugyebár, és meleg. Míg aztán vizet adtam neki, és megnyugodott. Azóta is minden OK.

2009. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!