Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért folyik néha a babám...

Miért folyik néha a babám orrából a tejcsi szoptatás (fekve) közben? Okoz ez gondot neki? Valami rendellenességre utal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, ez azt jelenti, hogy a légutakba is tej kerül.

Elég nagy baj, mert ha a tüdőbe is kerül akkor tüdőgyulladást okoz. (Ha sok kerül a tüdőbe, akkor pedig egyszerűen megfulladhat)

Gondolj bele, te hogyan tudnál lélegezni, ha tele lenne az orrod vízzel.

Lehet, hogy nagyon mohó. Ne fektesd teljesen, vedd le néha a melledről és kérdezd meg az orvost is. (Lehet, hogy nem vettek észre egy nyitott szájpadlást nála?)

2009. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, nálunk is előfordult. Megkérdeztem a védőnőt, és megnyugtatott.

Gondolom, még nagyon pici a babád, nálunk legalábbis akkor volt ilyen.

2009. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyenre példa.

Én annyit csináltam a pici feje alá tettem egy összehajtott pelust így nem "lógott" a feje. Azóta nem volt ilyen. Próbálj meg az oldaladra feküdni (és közben inni),ahogy fekszik a babád mikor eteted, és meglátod miről van szó.Nem kell rögtön a legrosszabra gondolni.

2009. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!