Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Urtica urens 30 ch mennyi...

Urtica urens 30 ch mennyi idön belül hat, kinek mennyi idö után lett jobb? Közbe fejtetek is hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Már nem szopik a baba, és el kellene apasztanom, de nagyon feszül, és csomosodik is minden nap.Tegnap kezdtem el a homeos bogyót szedni, de reggelre megint iszonyúan bedurrant.
2009. máj. 10. 05:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még szoptatok, viszont még mikor szültem a kórházban a nővérek azt mondták a tejlázamra, hogy hideg vizes borogatást tegyek rá, csak arra figyeljek, hogy a bimbót ne érje, mert elapadhat a tej. Így azt gondolom, hogy talán ez is segíthet, a csomósodásra is jó, meg neked nem kell kihagyni a bimbót és talán hamarabb apad a tejed. A fejésről azt olvastam, hogy ha nagyon feszül, lehet picit fejni, de ne sokat, mert akkor az a tejtermelést serkenti.
2009. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki ajánlotta a szert annak el kellett volna mondania meddíg kell szedni és mikor kell abbahagyni! Homeos bogyóknál ez nagyon fontos!

Szervezettől függően 2-4nap telik el míg érezhető lesz az eredmény.A hidegvizes borogatás is hasznos naponta többször.Ahogy előttem írták,fejni csak akkor fejj ha tényleg nagyon feszül,mert az serkenti a tejtermelést.Maszírozni is kell,nehogy begyulladjon a tejpangás miatt.Ha nem bírsz vele akkor azért mutasd meg dokinak.

2009. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!