Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a bajom? A babám 4...

Mi lehet a bajom? A babám 4 hós, és kb.2hete nagyon fáj a jobb mellem széle, szúró fájdalmat érzek mintha kést szúrnának belém! Már olyankor is fáj, ha szopizik, néha haa levegőt veszek akkor is! Volt már ilyen vkinek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nállam is volt ilyen.Én sem tudom,h mitől,de magatól elmúlt,neha még 1x 1x beleszúr ,de már nem olyan éles fájdalommal.Én ezt a fájdalmat a 2 mellem közt éreztem,és a szoptatás elejen(miután hazajöttünk),amugy mi jövö héten leszünk 5 hónaposak.
2009. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem nekem is elmúlik, mert nagyon rossz érzés!
2009. máj. 7. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a dokim azt mondta biztos gyulladás van ott(de csomó nem volt), így én maszíroztam és már 2 napjára semmit nem érztem, de sajnos aznap még lázas is voltam emiatt:(
2009. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!