Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek megjött a szoptatás...

Akinek megjött a szoptatás alatt az érezte?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy lehet tudni, hogy készül megjönni? Csak mert szoptatás alatt elméletileg nem jön meg, de persze nincsenek csodák, így szerintem elég ciki, mondjuk, ha az utcán ér utol. Valaki érezte, hogy meg fog jönni?
2011. szept. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki elkezd menstruálni a szoptatás alatt.Nekem kb 6 hónap után jött meg, éreztem és érezték a babák is,de szépen szoptak tovább. (3 gyerek)
2011. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után, szoptatás alatt elég hamar megjött. S nem éreztem (pedig terhesség előtt mindig éreztem, ha meg akart jönni). De mivel a szoptatás nem gátja a mensinek, és gyakorlatilag bármikor megjöhet, ezért tudtam, hogy akár ez is bekövetkezhet. Egy-egy betét mindig lapul a táskámban, így nem ér váratlanul sosem. Persze az utca közebén gáz, de nekem nem nagy mennyiség jön elsőre, úgyhogy akkora baj még soha nem történt.
2011. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eleve kevés tejem volt és 4 óránként szoptattam, éjszaka nem, mégse jött meg a szoptatás alatt (6 hónapig). Most abbahagytam, kb. egy hónapja, de még nem jött meg. Viszont azt érzem, hogy kezd újra "gyakorolni" a szervezetem, peteérésre utaló jeleket tapasztalok. Maximum még egy hónapot adok a dolognak
2011. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 héttel megjött minden előjel nélkül, viszont sokkal kisebb mennyiségben.(elég volt a tisztasági betét)
2011. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!