Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Adipexet szoptatás alatt...

Edus83 kérdése:

Adipexet szoptatás alatt kipróbáltad már?

Figyelt kérdés
2éves a babám,cicin alszik el,és lehetne adipexet szedni?Ne kövezzetek meg nem szedem csak kérdezősködöm!
2011. aug. 11. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kövezlek meg, de az Adipex tulajdonképpen egy gyorsító drog,mint az extasy. Magadat tönkreteheted ( mellékhatások: állandó idegesség,izzadás,alvatlanság,heves szivdobogás,esetleg ritmuszavar,fejfájás,hányinger) ,de biztos vagy benne,hogy ebből a gyerekednek is kéne kapnia?

Egyébként szerencsére ha akarsz venni,valószinüleg akkor is csak valami ratyi koffeintablettát fognak rádsózni 15szörös áron .

ha le akarsz fogyni,akkor ahhoz akaraterő kellegy megfelelően összeállitott étrend,és ha a kajád jó akkor már egy minimális (napi fél ora-40 perc) mozgás is elég.

2011. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,köszönöm is neked,már szedtem adipexet jól le is fogytam ismerem a hatását,tudom akarat erő kéne de sajnos nincsen,imádok enni,főleg este mikor nyugi van már,és adipextől nem voltam éhes!!De annál jobban szeretm is lányom,hogy be is vegyem,majd ha le szokik ciciről.
2011. aug. 11. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Ugyan szoptatás alatt nem tanácsos szedni, de szerintem alapból nincs vele baj.

Csak ha szeded, akkor mozogj mindenképpen, mert ha nem, akkor tényleg ideges leszel meg feszült.

De mivel szedted már, gondolom ezt tudod.

Várd meg, míg leszokik a ciciről, aztán szedheted. Úgyis gyorsan megy vele a fogyás.

2011. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!