Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptato anyukak volt ugy...

Szoptato anyukak volt ugy kozuletek valaki h mar mindjart egy eve szoptat es volt neki barna folyasa?

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom szabadsagon van es nekem mar mindjart ket hete barna folyasom van igaz menstruacio elott allok lehet attol vagy valami mas? elore koszonom a valaszokat
2011. aug. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de én is ugyanígy vagyok. Én 9 hónapja szoptatok, bő két hét kb míg meg kell h jöjjön... pár napj azonban bnekem is barna folyás... Nem tom mi ez..

Nem görcsölök egyébként meg semmi.. gondolom Te sem.

2011. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem gorcsoltem eddig de mar vagy ket napja elkezdet gorcsolni a hasam a tegnap kaptam egy idopontot egy masik nogyogyaszhoz mert felek h nem am valami van a mehemmel.koszi a valaszt majd meg irom mit mondot a doki.
2011. aug. 3. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem semmi gond nincs!


Kíváncsi vagyok mit mond a doki ...

2011. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat sajnos nem sok jot mondot valamilyen fertozesem van es a mehem be van gyulladva csinaltak vagy negy fele tesztet h tudja meg milyen bakterium okoza csak jovoheten lesz meg az eredmeny addig is bekent valami kenocsel es azutan mar a hasam se fajt es nem volt folyasom se.Orulok h elmentem es nem huztam tovabb.
2011. aug. 4. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hu hát ez meglepett. Tényleg jó h elmentél,nem húztad tovább. Nekem már nincsen szerencsére.Meg nekem nem fájt a hasam,lehet ez vmi más volt.


Minden jót Neked, örülök h azért komoly gond nincsen:)

2011. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!