Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Stírák a mellen? Elfog múlni?

Stírák a mellen? Elfog múlni?

Figyelt kérdés

Nagyon megnőtt a mellem a szülés után.85Bről 95Cre.:(Örülök neki hogy sok tejem volt az elején(2. nap végén 200 ml fejtem le úgy hogy még tudtam volna),(most már beállt a kereslet kínálat)Viszont a mellem mérete is ennek arányában csökkent.Stírák lettek rajta,még nem sötét lila,de már most is csúnya.Ez most már így fog maradni?Valakinek tapasztalat?

Előre is köszönöm!


2011. jún. 27. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
marad, max halványodik idővel
2011. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, sajnos a stria nem tűnik el, csak halványodni fog. :(
2011. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon ronda volt, de a szoptatás abba hagyásával szinte alig látható halovány csíkok maradtak csak.

Szóval nyugi, nem lesz vészes, mert elhalványodik és nagyon nézegetni kell, hogy észre lehessen venni!

(Engem nem is ez zavar, hanem az, hogy lógósabb, petyhüdt lett a cicim, ez ellen viszont nem tudok tenni, mert nem akarok műmellet.)

2011. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!