Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt csinálta...

Szoptatás alatt csinálta valaki a 90 napos diétát? Volt valami hatása a tejcsire?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, és van rajtam 25 kiló plusz. Nagyon zavar!!!

Csinált már ilyet valaki?


2009. márc. 20. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Írták már többen, hogy ha szoptatás alatt fogysz, akkor a zsírodból felszabaduló (addig zsírban oldott) mérgek nagyon ártanak a babának!

Nem hiszem, hogy ezt akarnád...

2009. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 90 napos diéta nem ajánlott szopi alatt.

Van egy barátibb verziója, úgy hívják hogy "szétválasztó diéta".

Az a lényege röviden, hogy nem lehet egyazon étkezéskor egyszerre szénhidrátot és fehérjét enni, valamint, hogy az étkezések között minimum 3 órának el kell telnie.

TEhát pl ehetsz húst zöldségkörettel ebédre, aztán meg vacsira tésztaételt hús nélkül stb.

Anyukám 22 kilót fogyott így egy év alatt, de nem tornázott mellette semmit (ezt neked is csk nagyon óvatosan lehetne szopi alatt nehogy a tej rovására menjen).

Szerintem olvass utána, ez nem olyan drasztikus mit a 90 napos

2009. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
TORNÁZZ!!!!
2009. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Én a 90 napos diétát már háromszor csináltam, de egyszer sem szoptatás alatt. Azért a gyümölcsnapok és a folyadék napok koplalása nálam olyan idegességet okoztak, amivel el sem tudom képzelni, hogy hogyan kűzdenék meg a kislányom mellett. Nem is beszélve arról, hogy a tejtermeléshez szükséges szénhidrátot bizonyos napokon megvonod a szervezetedtől. Nem ér annyit az egész.

Próbáld ki inkább azt az enyhébb változatot, ami előttem említettek.

Mellesleg én mind a három alkalommal visszaszedtem a leadott kilókat. :((( Bár igaz, hogy viszonylag rövid idő alatt lehet drasztikus súlycsökkenést elérni. Ha végiggondolod, ez biztos, hogy nem használ a tejednek.

2009. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
ne akarj fogyni! nekem elapadt a tejem, vagyis 3 naponta 10-20 ml-t fejek le, ami (mivel elkezdtem diétázni) ZÖLDES!!! árnyalatú. nem hittem én sem ebben a méreganyag a tejben sztoriban, de ezek szerint mégis átmegy...
2009. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!