Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babának van aki ad...

Anyatejes babának van aki ad mecsek teát a babájának/újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Infakolt adok a három hetes babámnak, mert nagyon gázos volt, s habosat kakiklt. Azóta már a kaki okés, de még mindig szoptatás alatt hallom hogy nagyon zuborog a hasa.

Gondoltam adnék neki teát, csak természetesebb mint az Infakol. Aki ad, milyen idős kortól adta először, s mennyit, hogy készítitek el?


2009. márc. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Másfél hetes volt a kicsim, mikor adtam neki mecsek teát.

Forró vízben épp hogy belemártottam a filtert, csak hogy megszínezze, mert állítólag ha túl erősre csinálod, az se jó. Nagyon keveset ivott belőle.

Hála isten már nem hasfájós. Néha kap chamomilla vulgarist, ha úgy látom nem lenne rendben a pocija.

2009. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is már ugy 2 hetesen adtam neki nagyon izlett neki.És jó hasfájásra .Én azért adtam neki mert 5-6 naponta kakált.Utánna beált a teától 3-4 napra.
2009. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!4 hetes korában adtam a fiamnak először teát de nem sokat ivott belőle.azóta is csak akkor viszek biztonságból ha vásárolunk és nem tudom megszopiztatni, sajna v.szerencsére nem szereti.1 percre forró vízbe áztatom a filtert,lehűtöm,kész.
2009. márc. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. márc. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!