Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fog még szopni? Vagy pótoljak?

Fog még szopni? Vagy pótoljak?

Figyelt kérdés
Három hónapos kislányom valószínűleg a kórházban valamilyen bakteriális fertőzést kapott, a bélrendszere tönkrement, végül a hasmenését semmilyen gyógyszer, csak a sárgarépa és rizs leve állította meg. De persze mint azt sejtettem, azóta nem szopott úgy mint kellene, ha a sárgarépát abbahagytam, folytatódott a hasmenés, 5300 gr a súlya már szinte két hete. Négy napoja viszont egyáltalán nem akar szopni, sír ha mellre teszem. Így kénytelen voltam lefejt tejet adni neki, és ismét sárgarépát, mert a széklete megint hígult. MInden vizsgálatot elvégeztek, semmilyen fertőzést nem mutattak ki már. A tejem pedig egyr csak apad, ma már csak hetveneket tudtam kifejni. Adjam fel? Kisfiamat egy évig szoptattam, gond nélkül, most is azt hittem, én irányítom ezt a dolgot. De már semmi sem segít, se kapszula, se tea, se semmi.
2009. márc. 8. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonloan jartam,bar az en babam itthon kapott fertozest,hasmenes,egy nap 5-6szor,de a szekletvizsgalaton nekunk kimutatott bacikat igy kezeltek,sumetrolim szirupot kellett egy hetig adnom.En mindig kifejem mert nem akarja o sem szivni,csak ejjel szopizik,de emmiatt nem apadt el a tejem meg.Szerintem mindenkepp fejd az utolso cseppig mig tudod.Az en kislanyom 67 centi most 3 es fel honapos es 5700kilora sikerult felhiznia magat.Mikor beteg volt 2 hetig o sem hizott semmit.Jo lenne megtalani mi a gond a hasmenessel mert nekunk is csak agyogyszer segitett.azelott mi is sargarepat ettunk..
2009. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!