Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma nem volt meg a 4-5 pisis...

Ma nem volt meg a 4-5 pisis pelenka? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés
reggel kakilt kétszer is nagy adagokat,de pisilni kb 2szer pisilt,akkor se sokat.1szer mértem is és 100at evett.Anyatejes baba.Úgy éreztem, hogy evett eleget a többi szopinál is.Szinte egész nap alszik,pedig eddig alig aludt nappal.Tegnap kapott oltást és 2,5 hónapos. Mit csináljak??Holnap hívjam fel a védőnőt ha nem javul a helyzet?
2011. ápr. 28. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz rá a védőnőnél, lehet az oltás okozott szövődményeket
2011. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az az igazság ez rég elavult mód, mert ez akkor volt igaz, amikor még textilpelusokat használtak az anyukák. A mai modern pelusba sok pisi belemegy és sokszor nem is érzed a kis mennyiséget, mert felszívja és olyan mintha nem is lenne benne pisi.

De egyébként nézd meg a kutacsát, nincs e besüppedve, bár anyatejes baba, nem hiszem, hogy kiszáradna. Ha holnap is aluszékony, én rákérdeznék az orvosnál.

De a pelenka szerintem nem mérvadó. Az aluszékonyság már inkább, de az lehet bármitől. A hirtelen jött meleg, az oltás, úgy általában rosszabbul aludt éjjel...

2011. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oltás után az enyém is végigaludt 1,5 napot (hej, de nyugis idő volt az...)

Szerintem ne aggódj ilyenek miatt. Nyilván kevesebbet szopik, ha állandóan szunyál, de majd bepótolja. :)

2011. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk a 2 hós oltás után 2 napig szinte csak aludt, amúgy meg alig bírtam alapban elaltatni és 20 perceket aludt. én is nagyon megijedtem. én egész nap a karomban tartottam és ahogy kicsit mozdult stb már nyomtam a cicimet a szájába. egész nap félálomban etettem....

mások azt mondták örüljek, hogy ennyit alszik, de ez szerintem butaság. nyilván örülök, ha magától aludt volna mert álmos, nem azért mert az oltás így megviseli.

szóval szerintem se aggódj nagyon, ha gondolod hívd fel a dokit vagy védőnőt, de szinte tuti az oltás miatt van.

2011. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!