Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vinnem kell a kislányomat...

Vinnem kell a kislányomat kontrollra! Fél óra az út kocsival! Hogy oldjam meg a szoptatást ha sokat kell várni a kórházban? Fejjek le üvegbe tejet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoptasd meg. Teljesen természetes, hogy egy gyereknek ennie kell, az orvosnál, repülőn, hét végi kiránduláson, mindegy.
2009. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress a váróban egy nyugisabb sarkot. Olyan pólót vegyél, ami "ápol és eltakar". És nyugodtan szoptasd meg.Esetleg egy pelussal takard le a babát, de ez se fontos, de így diszkrétebb:)). Én ilyen helyeken nem voltam szívbajos. Persze bevásárlóközpont vagy egy park az más lenne.. de egy eü intézményben szerintem nyugodtan. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden lakunk, csípőszűrésre vittem a babát, megkérdeztem az asszisztenst, hogy kb mikor kerülünk sorra, mert enne a bébi. Azt mondta, ha szoptatni szeretnék szóljak, megmutatja hol tudok nyugodtan. Nem került rá sor, mert hamarabb végeztünk, de szerintem minden gyermekkórház tud biztosítani egy nyugodt helyet neked.
2009. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem általános, pl Székesfehérváron nincs külön szoba szoptatós anyáknak, pedig egy eü intézményben illene. De én is kérdeztem az asszisztensnőt, és beengedett egy üres orvosi szobába.
2009. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. márc. 4. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos az a ritka, ahol van szoptatós helyiség,de ha kérsz segítséget biztos mondanak egy helyet, ahol meg tudod szoptatni. Engemet egy üres vizsgálóba engedtek be szoptatni. Elég szmorú, hogy egy gyermekekkel foglalozó intézményben nincs külön kialakított hely, de ez Magyarország.
2009. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha szólsz,hogy szoptatni szeretnél,bisztossan segítenek majd.Veszprémben van,így én nyugodtan megtudtam szoptatni a kisfiam.
2009. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kocsiban is szoptathatsz, én már párszor megoldottam igy.A baba maradt anorákba beöltözve, a melledet meg valahogyan elővarázsolod neki.
2009. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!