Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Be szeretném festeni a hajam,...

Be szeretném festeni a hajam, de szoptatok. Nem lesz baja a babának? Festi még valaki aki szoptat? Nem lett baja a picinek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem szőkére akarom
2011. ápr. 6. 10:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez akkora butaság.Mi baja lenne a picinek..Nyugodtan fesd a hajad.Èn is festem évek óta barnára,és 2 gyermekem van....
2011. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fetethetsz, de még a terhesség alatt is csinálhatják :) Mivel a bőrön keresztül nagyon pici mennyiség lehet, ami felszívódik, így nem okoz gondot, főleg, hogy az anyatejbe nem jut belőle. Különben vannak már 10 perc alatt ható vagy gyógynövényes hajfestékek is.. Én immár több, mint 2 éve szoptatok, először szülés után kb. 5-6 héttel festettem, azóta pedig rendszeresen. A lányom makk egészséges :) [link]
2011. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. ápr. 6. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!