Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az aventes kézi mellszívómat?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen mellszívóm.Minden tartozéka a helyén van,de hiába helyezem a mellemre,egyszerűen nem csinál egy ici-pici vákumot sem!Nem tudok vele egy csepp tejet sem lefejni,holott van bőven a cicimben még szoptatás után is!

Tudna valaki tanácsot adni?


2011. ápr. 1. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld levenni a tölcsérről (amit a melledre teszel) a szilikonos betétet. Nekem is könnyebben csinált vákumot így "csupaszon". Vagy lehet, hogy be sem indul a tejleadó reflexed. Nekem az elején még viszonylag könnyen beindult (bár akkor is a babára gondoltam), de később kb 6-7 hónapos korától már egyre nehezebben, pedig még volt tej a mellemben, de csak a gyerekemnek indult be a reflex.
2011. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A vákuummal lehet a baj. Nálunk is így volt. Egy pici alkatrészt fordítva tettünk bele. Próbáld újra összerakni.
2011. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A kézi Avent az a mellszívó, amit vagy nagyon szeret az ember, vagy egyszerűen nem tudja használni.

Én is úgy jártam, mint te, már mindent kipróbáltam, betét ki-be, szétszed-összeszerel. Nem jött vele semmi. Odaadtam a barátnőmnek, Ő meg remekül boldogul vele.

2011. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Remek!Már nem tudom mit csináljak!Próbáltam azt is,hogy levettem a szilikont,de semmi.

Szét szedtem,papír szerint össze raktam,de akkor sem sikerül...

Most mit csináljak?Elég drága volt ahoz,hogy a sarokba álljon porfogónak.

2011. ápr. 1. 12:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy nekem sem működött. Rakd fel a Vaterára, vagy a Teszveszre, legalább az ára egy része visszajön. Az enyémnek is ez lett végül a sorsa, mert a barátnőm csak kipróbálta, neki másik fajta volt.
2011. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Pontosan ugyan úgy jártam mint te,sajnos. Megvettem drága pénzért/15000/,és hiába csináltam vele bármit,raktam össze és szedtem szét ezerszer,egy csepp tej sem jött. Előtte kézi pumpás Chiccom volt azzal nagyszerűen tudtam fejni,de annyit hallottam erről a "szuper" Aventről hogy megvettem. Életem legnagyobb csalódása volt.

2011. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Avent a legtutibb..rosszul raktad össze, a kicsi fehér kör alakú és középen csillag mintás akármit, a szívó aljára kell helyezni a csillag bigyóval befelé..próbáld meg így, a szomszéd csaj is ezt rontotta el, hátha te is. Próba ha nem megy szívesen segítek.
2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

itt valaki már írta,hogy egy pici alkatrész rosszul volt benne és azért nem szívott.én ugyanígy jártam.már majdnem a falhoz vágtam mérgembe amikor valaki megnézte nekem,rendesen berakta és utána már nagyon jól működött!!

pici kupakszerűségről van szó,ami ha nagyon be van nyomva,vagy ha nincs berakva nem működik!

szerintem mégegyszer nézd meg!

2011. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,komolyan!

Tudom,hogy arról a pici csillagos bigyóról beszéltek,de elvileg jól van bent.Most ezt az ősanyás pumpás szívót vagyok kénytelen használni,de ezzel nagyon fáj!

2011. ápr. 1. 13:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy fordítva volt benne alkatrész, meg is bőgetett, de ha működött jól szívott, viszont begyulladt tőle a könyök ízületem.
2011. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!