Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben beszéljek a...

Szoptatás közben beszéljek a babához?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam. Néha dicsérgetem vagy kérdezgetem, de ilyenkor halkan csendben szólok hozzá. Én sem szeretem ha evés közben másra is kell figyelnem. Lehet, hogy hülyeség, de én magamból indulok ki.

Ezek meghitt percek, mikor egymáshoz vagyunk simulva és csak csodálom Őt, elengedem magam, ilyenkor elmélyülök és átadom magam az érzéseimnek.

2009. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
én ugy tudom hogy fontos beszélgetni énekelni és a szem kontaktus
2009. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt vettem észre, hogy jobban is eszik, ha nem szólok hozzá, és teljes csend van. de én is szoktam dicsérni, vagy rászolni, hogy ne harapja össze a cicit.
2009. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Énekelni és beszélni nem evés közben kell! Én is bíztatom, dícsérem közben ha viszont elalszik ébresztgetem. Én is magamból indulok ki, sőt eddig bármilyen könyvet olvastam mindenhol az volt, hogy a szoptatás egy meghitt pillanat legyen. Ne szóljon tv, rádió, ne telefonáljunk közben, figyeljünk a babára 100%-ban.
2009. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem beszélek, mert akkor abbahagyja a szopcsit és engem figyel. Akkor szoktam rászólni, amikor a cicimbe harap, erre rámnéz, mosolyog egyet és szopizik tovább. :)
2009. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
a szoptatás annyira intim,hogy ne hallgass senkire,csak magadra! ha úgy érzed beszélni esik jól hozzá és a babádnak is tetszik,akkor beszlélj ha nem esik jól,inkább aludni szeretsz közben akkor aludj,énekelj, simogasd,olvass stb. stb. csak érezzétek mindketten nagyon jól magatokat :)
2009. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Jobban szeretik a csendet olyankor. Nekik a szopás egy komoly munka, amihez koncentrálniuk kell!
2009. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!