Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetek a szoptatás...

Mit tehetek a szoptatás alatti hajhullással?

Figyelt kérdés
Néha festem a hajam, és most láttam igazán, mennyire "kopaszodok". A festés (ill. ammóniamentes színező) javít általában a haj állagán, de nem tudom, hogy az is erősíti-e a hajhullást. Mikor fejeződik be ez? 5 hónapos a babám. Ehetek valami vitamint rá?
2011. febr. 18. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már 2 hónapja nem szoptatok, mégis hullik a hajam nagyon. A bőrgyógyász azt mondta ez az első egy évben teljesen természetes, ahogy a hormonok rendeződnek vissza úgy következik be a hajváltás. Nekem Elevitet (terhes vitamint) javasolt a doki, mert abban megtalálható mindenféle vitamin. Azóta kicsit mérséklődött a helyzet.
2011. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a fogamzás előtt 3 hónappal kezdtem a Gravidát és a szoptatás végéig szedtem. Elkerült a hajhullás, pedig derékig érő hajam van. Szóval valamilyen terhesvitamint ajánlanék rá.
2011. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A terhesvitamintól nem híztatok ill. simán visszafogytatok? Mert én sajnos nagyon híztam terhesség alatt tőle, ahogy leálltam vele, a hízás is mérséklődött. Jelenleg egy deka fölösleg sincs rajtam, de félek, hogy ha elkezdem, akkor szépen rakódnak rám a kilók.
2011. febr. 18. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami ki akar,az ki is hullik... :-( ...de talán a visszanövés gyorsítható

...én használtam a Revalid ampullás hajkúráját (nem tudom a pontos nevét)...és most már rengeteg "új,apró hajam " van.

2011. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 2hónapig hullott mint a "záporesö" kb 3,5 hónapos korától 5,5 hónaposig, szedtem cinket de nem nagyon használt, most már nö a sok új hajam :)))
2011. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem 5 hós a kisbabám, én béres gravidát szedek (csak szoptatás alatt lehet szedni), és levágattam a hajamat, és csökkent a hajhullásom.
2011. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!