Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges h a szoptatástól...

Lehetséges h a szoptatástól viszkedek mindenhol?

Figyelt kérdés
Mióta szoptatok (3hónapja), folyton vakarózok, főleg a karom és a hátam. Váltottam mosóport is attól tuti nem.A műsik pedig h annyira száraz a bőröm, h hihetelen. Nagyon bosszantó.
2011. febr. 15. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hormonális oka a viszketésnek és fokozott bőrkiszáradásnak. Nekem foltokban nagyon erősen kiszáradt a bőröm, de amig szoptatunk, nem tudnak vele mit tenni. Utána meg lehet hogy elmúlik magától. Igyál nagyon sok vizet, legalább 2 litert naponta, mert belülről kell hidratáni. És kend magad vmi érzékeny bőrre való testápolóval
2011. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak közvetve lehet a szoptatástól, javaslom, hogy szedjél B vitamin komplexet, az táplálja az idegeket is és a bőrt is, a babának sem árt ha a tejben lesz egy kis bónusz vitamin. Használj valamilyen semleges testápolót is, esetleg javaslom, hogy fürdésnél ne tusfürdőt használj, hanem babaszappant, van akinél beválik, egy próbát megér. Azt is gondold végig, nincs e benned valamilyen rejtett aggodalom vagy félelem a szoptatással vagy a babával kapcsolatban, néha lelki okok okozzák a testi tüneteket. Szeretettel kívánok jó babázást és hosszú szoptatást!
2011. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!