Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fájdult meg valakinek a háta,...

Fájdult meg valakinek a háta, nyaka, vállai szoptatástól? Rosszul szoptatok? Rosszul tartom a babát? Mit lehet tenni, hogy ne görcsöljenek be a nyakizmaim?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fekve szoptatok. Lefekszel az oldaladra, ahol amelled van, oda beteszel egy kispárnát. A babádat pedig magad mellé fekteted a hátára, a feje pedig ugye oldalra fordul. Mindkettőtöknek nagyon kényelemes.
2011. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi,nem szoptatsz rosszul,nekem is fáj mindenem,de nem baj,legalább apa megmasszíroz!!

Az a lényeg,a babád jól lakjon,utána meg te szépen nyújtózkodsz egy nagyot,és rendben is van!!!

2011. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt mindenem, bárhogy szoptattam.

Nálam is a fekve szoptatás volt a jellemző, viszont az 1. válaszolóval ellentétben én oldalra fektettem a babámat magammal szemben, mert úgy hallottam nem jó, ha el van fordítva a feje. Tehát az ha hanyatt fekszik és el kell fordítania, az valamiért nem okés póz. Hogy miért azt már nem tudom.

2011. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szoptatós párna megoldja a problémát!
2011. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

szoptatós párnát próbáltam, nem jött be, sajnos

2011. febr. 12. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindenem fáj mióta szoptatok...akár ülve, akár fekve...nem találok megfelelő és kényelmes testhelyzetet.

Amikor pedig már azt gondolom, hogy egy bizonyos póz kényelmes, akkor is egy idő után teljesen elzsibbadok tőle. Fáj a nyakam, fáj a hátam...

Én esténként próbálok egy kicsit tornázni, semmi megerőltetőt, csak hogy átmozgassam magam. Egy picit talán segít.

2011. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne is mond!Nekem a csípőm nagyon kivan!Nagyon szeret a fiam fekve cicizni, sokáig!!Úgy nyugszik meg, és este úgy alszik el!A farcsontomig szokott fájni!A vállam, és a nyakam is megsínyli!De annak sem jobb aki ülve szoptat!Anno a lányom, csak úgy cicizett, és akkor is kész volt a nyakam, és a vállam, hátam!
2011. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!