Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miben fagyasztod le az anyatej...

Miben fagyasztod le az anyatejet? Van jó és olcsó ötleted?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kis műanyag pohárban. Tudod, az eldobhatós fajta. Ráírtam filccel a dátumot, lefolpakkoztam, legumiztam és irány a fagyasztó!
2011. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami nálam nagyon jól bevált a jégkocka fagyasztó zacskó. Nagyon praktikus, mert ha pl. később főzeléknek kell, akkor nem kell az egészet felolvasztani csak 1-2 kockát. Amúgy meg én is ráírtam a dátumot és mennyiséget. És viszonylag kis helyen elfér.
2011. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jégkockatartó, detto :)
2011. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Steril tasakba csomagolt, patikában kapható vizeletgyűjtő dobozka. :)100 ml-es.
2011. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vizeletgyűjtődoboz!!!!! köszi!!!!
2011. jan. 29. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a gyógyszertárban vettem "krémes dobozt".Tudod amiben ki szokták kavarni a kenőcsöket (pl. popsikrém).Több méretben van 50-100-150ml...stb. Zárható és kis helyet foglal el.Vignettát raktam rá és ezt dátumoztam.

1,5éves fiú anyuja (

2011. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizeletgyüjtő dobozka.Teljesen steril.
2011. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!