Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Váratlanul jött meg a mensid...

Váratlanul jött meg a mensid szoptatás alatt, vagy már volt valami jele, készültél rá (mennyivel előtte)? Mikor jött meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Előtt már 2 héttel fájdogálta a hasasm.

Szülés után 3,5 hónappal jött meg, csak szoptattam.

Azóta rendszeresen havonta megvan, 22 hós alányom és még szopik.

2011. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hét után megjött, szóval tök váratlan volt, még reméltem nem kell vele küszködnöm egy kis ideig. Előjele nekem nem volt, bár a kislányom szopi közben sokszor nagyon mérges volt és kiköpte a cicit, erre rá két napra megjött. Úgyhogy ő előbb érezte, mint én. S ez így megy 3 hónapja. Úgyhogy nekem a babám jelzi, mikor fog megjönni...

Amúgy semmi előjel, semmi fájdalom nincs. Pedig szülés előtt mindig előbb kezdett el fájni a hasam, most az sincs.

2011. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi előjele nem volt.


Kicsit több, mint egy évvel a szülés után jött meg először. Szoptatok, a kicsi nem reklamálta, hogy megváltozott volna az íze a tejnek. Mostanában kéne, hogy megjöjjön megint (másodszorra) de nem érzem semmi jelét. Mondjuk a szoptatás miatt lehet, hogy még nem lesz pontos.

2011. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is váratlanul jött meg, 16 hónap szoptatás után. Pontosabban még szoptattam és utána is. Nem rendszeres még, de alakul!
2011. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

9 hós volt a kislányom mikor megjött (szopis 14 hós most) és nekem 2 héttel előtte elkezdett minden szopi alatt iszonyatosan görcsölni a hasam!El is mentem dokihoz, hogy szerintem terhes vagyok... (megint voltak szagok émelyegtem, és nagyon érzékeny volt a cicim, szinte fájt a szopi)

De a dokim mondta hogy nem és hogy szerinte meg fog jönni!És igaza lett!Én azóta 26 naponta menstruálok és mindig előtte egy héttel a terhesség tüneteit produkálom! :)

Nálunk ilyen!És kevesebb a tejem amíg megvan, de csak 4 napig tart! :)

2011. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Látom van ilyen is olyan is, azért szeretném, ha nem a legváratlanabb helyen és időben öntene el :-).
2011. jan. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!