Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már nem hasfájós a kicsi,...

Ha már nem hasfájós a kicsi, akkor lehet enni a tiltott dolgokat?

Figyelt kérdés
A babot és káposztát tudom nélkülözni, de pl. borsót , karfiolt és fokhagymás ételeket nagyon ennék már.És egész télen nem ettem narancsot, mandarint.Szerintetek megbirkózik már ezekkel a kis gyomra? Szoptatok, és 4 hónapos lesz.
2011. jan. 14. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiába irom hogy nyugodtan .... lehet hogy baj lesz.


Csináld azt hogy egyél de csak egy félét. ird be a naptárba hogy aznap mit és figyeld a babánál a tüneteket.

Kétnaponta háromnaponta próbálkozz egy egy új étellel amit eddig nem ettél és figyelj. Csak igy tudhatod meg mivel ez nagyon egyedi lehet.

2011. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én a borsóleves levét nyaltam csak meg és...hadd ne mondjam, hogy hogy megérezte a babám. Igaz csak 2 hónapos volt akkor...

Szerintem azt még azért hagyd ki, vagy óvatosan vele...

A fokhagyma és a citrusfélék az íz miatt "tiltottak", nem okoznak hasfájást. Lehet hogy a babád nem fogja elfogadni utána a savanykás vagy éppen fokhagymás tejcit. Nálunk ezzel nem volt gond. Citrusféléket első perctől ettem és nem okozott gondot a babámnak. És csodák csodája: a szülészeten fasírtot is kaptunk, igaz ezzel legközelebb csak a babám 6 hónapos kora után próbálkoztam.

A karfiol szerintem nem annyira gázos, mint a többi étel. Szerintem próbálkozhatsz vele, bár először még csak főve. Mindig reggel egyél és délutánig elválik, hogy bekavart-e a babádnál.

Sok sikert!

2011. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk káposztát is, karfiolt is a kórházban. Pár kanállal ettem a karfiollevesből, egész éjjel ordított a 4 naposom. Borsó, kukorica, citrusfélék nem ártanak neki. A bab sem. Egyéntől függ.
2011. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam a fokhagymás tejcit kifejezetten szereti!

Jó írták az előzőek, próbálkozz és látod ha gond van.

Fiamnak eddig még szerencsére, nem fájt semmitől pocij. Mondjuk babot, karfiolt, lencsét, káposztát még nem ettem, de a káposztán már gondolkodom. Babot lencsét nem szeretem, az nem hiányzik.

2011. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tegnap próbálkoztam a brassóival, volt sírás, de nem biztos hogy attól.Szerintem inkább az egész napos fáradtság jött ki rajta.Már egy hónapja nem fáj a hasa, próbálkozni fogok.
2011. jan. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!