Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kell nyomkodni a mellet, míg...

Kell nyomkodni a mellet, míg a baba szopik, hogy könnyebben jöjjön a tej, vagy így is úgy is ki tudja szívni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert ha nem eszi ki mind, ki szoktam fejni és sokszor alig jön valami, de ha nyomkodom, akkor hamarabb jön.
2011. jan. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö 2 hétben maszírozni kellett kicsit,mert nagyon kemény volt....

Èn sosem nyomkodtam pedig 2 gyermeket szoptattam.

2011. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomkodni, ki tudja szívni. Ahogy szopik, közben termelődik, de szerintem nem kell kifejni utána az utolsó cseppig, akkor fejd magad ha túl sok van vagy ha kevés, és többet szeretnél, mert így lehet növelni a mennyiséget.
2011. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretném növelni, azért fejem, de valahogy beállt a 100ra és nem akar több lenni. A másikban meg kb 70.
2011. jan. 3. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs több tej,valószínü a babádnak ennyi az igénye.

Menyi idös a babád???

2011. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 hónapos. És mi lesz, ha majd megnő az igénye???? Akkor lesz több tejem?
2011. jan. 5. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlen a mennyisége fog megnőni hanem a tápanyag tartalma!

ha segítesz neki az nem feltétlen baj, csak később neki lesz nehezebb! 5-6 hónapos már pár perc alatt ki tudná szívni a neki elegendő tejcit, de ha te nyomod a szájába nem lesz olyan ügyes és később is "elvárja" majd hogy segítsed!

fejés előtt próbáld meg babaolajjal megmasszírozni a melledet, ettől jól átmelegszik és könnyebben kijön a tejci! (vagyis nekem könnyebben kijön)

7hónapos még mindíg cicifüggő kisfiú anykája:D

2011. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!