Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől van hogy egyik nap majd...

Mitől van hogy egyik nap majd szét durran a cicim másik nap meg nem?

Figyelt kérdés
2 és fél honapos a kisfiam és csak anyatajet eszik,egyik nap olyan kemények a cicijeim hogy egy ciciből 10 perc alatt jó lakik, másik nap meg nem olyan kemény és kell mind a két cici hogy jól lakjon! 3 oránként eszik!
2011. jan. 3. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is két és fél hónapos a fiam és nálam is ez van...nem értem én sem.Van hogy reggel úgy kelek, hogy majd szét durran, és folyik belőle rendesen, de ma pl egyáltalán nem volt kemény az, amiből egész éjjel nem etettem...és az a rossz, hogy ha puhább, akkor össze vissza aggódok, hogy legyen elegendő tejem, pedig van hogy egy mellemből 290-et eszik...
2011. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is így működik, úgyhogy nem egyedi eset.

Nekem attól is függ egy nap mennyit iszom. Ha sok folyadékot ittam egy nap, akkor mindig kemények a cicijeim.

2011. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ. Elsősorban azt kell leszögezni, hogy a mell keménysége nem utal arra, hogy mennyit eszik belőle a baba. A tej nagy része épen hogy szoptatás alatt termelődik4 Mint előttem írták, csodálkozott a anyuka, hogy 290-t evett a melléből.

A másik tényező pedig az anya. Nagyon sok függ az anyától, hogy mennyi teje van. Ha sokat pihen, megfelelően táplálkozik, kellő folyadékot fogyaszt, nem aggódik semmiért - boldog- akkor több teje is lehet!

2011. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok vele.kb.olyan 2 es fel honapos volt a kisfiam amikor elsonek tapasztaltam.most 5 honapos mult es meg mindig szoptatok.
2011. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!