Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajnal 5-kor lefejt anyatejet...

Hajnal 5-kor lefejt anyatejet elfelejtettem hűtőbe tenni,9-kor raktam be. Fel lehet használni? Nem lett baja? Szagán semmit nem érzek,19 fok volt a lakásban.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már nem adnám oda!
2011. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
szia, én pedig bátran odaadnám a babámnak. Kellett szemészetre járnom szülés után és otthon reggel lefejtem a tejet, cumisüvegbe raktam és azt itta a babám órákkal később is a rendelőben. Soha semmi baja nem volt.
2011. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem, öntsd ki.
2011. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem is kuka :(
2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Születése óta éjfélkor fejem a babámnak a reggeli tejet, az asztalán tárolom szobahőmérsékleten, és még soha nem lett semmi baja. Nyugodtan odaadhatod, nem kell ennyire túlparázni. Szobahőmérsékleten egyébként 12 óráig biztonsággal tárolható egy lefedett edényben.
2011. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 2. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
hűtés nélkül 12 órán át tuti, hogy eláll.
2011. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!