Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak hogy ha a...

Mit csináljak hogy ha a 3hónapos babám nem igazán hajlandó szopizni csak éjszaka?

Figyelt kérdés
A tápszert nem eszi meg!Estére megszinte alig tudok fejni!Pedig szinte egész nap csak fejek!mit fogok neki enni adni!
2009. jan. 24. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nappal mit csinálsz másképp, mint éjjel? Ha éjjel szopizik, akkor elvileg nappal is tud... Éhes is a baba, sír? Vagy teljesen jól érzi magát? Ha picit részletesebben írsz, megpróbálok segíteni.
2009. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minden ugyan ugy csinálok éhes is mert cumiból megeszi!de ahogy megprobálom megszoptatni máris ordít!vagy csak lusti szopizni?
2009. jan. 24. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem igazán hajlandó szopizni?Ha a tápszert nem fogadja el akkor valószínű hogy nem éhes.Ha nem akar szopizni az attól is lehet hogy cumija van .Szoptatós babát nem szabad cumiztatni mert összezavarja.Ha nem tudsz fejni azéet lehet mert a baba kiszívja.Elöször is ne aggodj legyél nyugodt.Figyelmedbe ajánlom a La leche ligát , az interneten megtalálod.Nekem nagyon sokat segített amit ök tanácsoltak.Fejned nem kellene ,ugyan is kb.a nyocadik héttöl kialakul a kereslet kínálat refleksz tehát amennyi tejed lesz amennyit szopik és amennyi inger éri a melledet.Nézz utánna az igény szerinti szoptatásnak!Nekem három fiam van,és voltak problémáim a szoptatással de kitartással és türelemmel meg tudtam oldani!Te is meg fogod oldani ebben biztos vagyok! Sok sikert!
2009. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kommentre reagálok.A kisbabádat összezavarja a cumis üveg és a cumi.A nöi mell és a cumisüveg teljesen másképp müködik.Más technikával kell szopizni a mellből és a cumisüvegből.Lehet hogy lesz egy kis problémád hogy visszaszoktasd a meledre, de megéri a fáradságot.Ha sokáig akarod szoptatni, kérlek ne adj neki se cumit se cumisüveget.
2009. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!