Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tegnapelőtti lefejt tejet...

A tegnapelőtti lefejt tejet összeönthetem a maival?

Figyelt kérdés
A tegnapelött este 10kor fejetem(30ml) és a hűtőben állt máig(5fok).Ma reggel fejtem egy dl és odaadnám a babámnak,a kettöt összeöntve.Lehet?
2009. jan. 20. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem odaadhatod, nem lesz belőle gondja.
2009. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. jan. 20. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de legyél egy picit óvatos, ha nem muszáj, akkor ne csinálj ilyet. Hivatalosan 24 órán belül fel kell használni, v. le kell fagyasztani. Én inkább pici adagokat is fagyasztottam, de nem mertem összeönteni azt, ami között másfél nap van. Egyébként a hozzátáplálásnál lehet, hogy jól is jön majd, ha van ilyen pici adag lefagyasztva!
2009. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Odaadhatod elvileg, csak nem fagyaszthatod, de azért sztem ne csináld ezt gyakran:)
2009. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24 óráig tartható el hűtőben az anyatej. Én nem önteném össze!
2009. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A lefejt anyatejet rögtön tegyük hűtőszekrénybe. Plusz 4 Celsius hőmérsékleten 3 napig tárolható."

A Szoptatásért Magyar Egyesület


[link]

2009. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!