Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adjak a 8 hetes kislányomn...

Mit adjak a 8 hetes kislányomnak szorulás ellen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anyatejes vagy tápszeres?

Miből gondolod, hogy szorulása van?

2010. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki egyebkent? Anyatejes? Tapszeres? Kap teat? Biztos, hogy szorulasa van?
2010. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 xStefix ***** válasza:

A fenti kérdéseken túl általában is azt írnám elsőre, hogy minél több anyatejet kapjon, az ugyanis hashajtó ill. székletlágyító hatású is.

Persze közben az sem mindegy, hogy te mit eszel, mert lehet, hogy valamire érzékeny a babád és ez okozza a székrekit.

2010. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba!
2010. dec. 3. 14:18
 5/13 A kérdező kommentje:
3 napig nem volt semmi széklete meglázmérőztem tegnap és azóta sincs semmi!:( Előtte minden etetés után volt neki széklete!
2010. dec. 3. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Akár egy hétig is kimaradhat. Ha nincs széklet, azt jelenti, hogy remekül hasznosítja az anyatejet!

Nincs semmi gond ezzel, nem kell hőmérőzgetni.


Dokim szerint napi6x vagy 6 naponta egyszer, az is jó! :o)

2010. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a védőnőm hogy ha 3-4 napig nincs széklet akkor kell meglázmérőzni.Meg jegyzem nagyon sok kijött belőle!
2010. dec. 3. 14:28
 8/13 anonim ***** válasza:

14:26

Igazából az is számít, hogy ez neki gondot okoz-e. Mert ha kínlódik, látod, hogy erőlködik, csak nem sikerül, az persze nem jó (ez lehet egy-két nap után is), viszont ha semmi baja, akkor tényleg nem kell vele foglalkozni.


(Tapasztalatból tudom, nálunk is volt ilyen, aztán egymás után 4x kakilt.)

2 gyerekes anyuka (anyatejesek)

2010. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként is hasfájós és adom neki az espumisant és eléggé nyűglődött már amikor meglázmérőztem!
2010. dec. 3. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós, akkor adj neki Mecsek bébi teát, - édeskömény+kamilla, én ezt adtam neki napi 1-szer, kb 1 dl-t, és raktam bele egy teáskanálhegynyi kristálycukrot. így hajtó hatása volt, és ha nem is rögtön, de egy napon belül volt kaki. Nekünk is volt egy szakasz, amikor enélkül kimaradt volna napokig. Jah, és cukor nélkül nem használt neki a tea, csak cukorral!
2010. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!