Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeditek szoptatás alatt a...

Szeditek szoptatás alatt a magzatvédő vitamint, vagy esetleg valami mást?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A 9 hónap alatt végig Elevitet szedtem és mivel szülés után elég sok maradt (sokkal hamarabb jött a kislányom) tovább szedtem. Szerintem szoptatás alatt mindenképp kell valami plussz vitamin, ez jó megoldaásnak tűnt. Miután elfogyott, nézegettem másféle vitaminokat is, de találtam olyat, ami szoptatós anyukáknak nem ajánlott. Érdemes odafigyelni.

2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is szedtem végig a Gravidát erre most néztem meg és 7 E- betűs sz.rt tartalmaz.Azt mondják amiben 3-nál több E-szám szerepel ne vegyük meg,ne együk meg.Ez tök jó,most ez hogy van?
2010. dec. 1. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

én csak a maradékot szedtem, kb.2 hét volt.

azóta sok gyümölcs idáig. most c vitamin.

2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem terhesség alatt, de nem végig, az orvos nem engedte, mert attól félt, túl nagy lesz a baba az Elevittől. Úgyhogy utána csak kalciumot, C-vitamint szedtem. Szoptatás alatt is ezeket.
2010. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hónapja szoptatok, Elevitet szedek én is. Részben azért, hogy ha becsúszna a második baba, akkor ne legyen nyitott gerince.
2010. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, gravidát szedek. Nem tudok megfelelően figyelni az étkezésre, ezért szedem (baba hasfájós a legtöbb zöldségtől és gyümitől + van egy alig idősebb tesó és nincs időm "salátázni" )
2010. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a grvidát szedtem tovább, de ritkábban, mert nem jutott eszembe :)

sztem nem árt.

2010. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

ne haragudjatok mar de mert nem probaltok termeszetes uton vitaminokhoz jutni?inkab be szedtek minden hulye vitamint amiben 1 csomo E betus dolgok vanak meg stb mint elevit meg tarsai

tesek lehet lepontozni

2010. dec. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!