Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szinűnek kell lennie...

Milyen szinűnek kell lennie az anyatejnek?

Figyelt kérdés
Amikor lefejem a maradékot teljesen átlátszó(mint amikor felvizezik a tejet). Ilyennek kell lennie?
2010. nov. 11. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amikor lefejem fehér színű.Ha tárolom a hűtőbe legalább 1 napot(mivel anyatejleadó vagyok)akkor szokott olyan színű lenni,amit kérdeztél.

2010. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, az érett anyatej kissé vizes kinézetű, kékes színű. ez nem jelenti, hogy nem elég tápláló a babádnak, nyugi, ahhoz semmi köze :) [link]

[link]

2010. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan olyannak kell lennie, mint amelyet írtál. Ha hagyod egy kicsit állni, akkor a zsírosabb része a tetején kiválik, alul pedig olyan kékes furcsa színű lesz.
2010. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is fehér,ha "állni" hagyom rövid időn belül sárga "zsíros" lesz a teteje.
2010. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
altalaban feher, de neha nalam is elofordul, hogy olyan vizes hatasu, attol fugg szerintem mennyi folyadekot iszok
2010. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Mennyi idős a babád?Hízik rendesen?

2010. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rossz anyatej nincs.


Ha berakod a hútőbe pár órára meglátod mennyi zsír csapódik ki rajta.

2010. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Csak azért kérdeztem, mert a kórházban volt egy anyuka, akinek rendesen sárga volt már az előteje is. Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 11. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én tejem is sárga, az elsővel is az volt (sokáig szopizott), most 9 napos a második, vele is az. A hűtőben tárolásnál nekem is kiválik egy vastagabb zsírréteg. A kórházban azt mondták, jó zsírdús a tejem, így gondolom a sárga tej is normális.
2010. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a sárga anyatej az jó. a csecsemős nővérek sárga aranynak hívták. Csak bennem merült fel, hogy lehet az enyém nem tápláló.
2010. nov. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!