Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek volt szoptatási időszaká...

Szanita89 kérdése:

Kinek volt szoptatási időszakában pajzsmirigy túlműködése? Mit mondott nektek az orvos és mit tettetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊


Nos, most lesz kb.1 hét múlva 5 hónapos a kisfiam és 100% anyatejes. Én is szeretek szoptatni és a kisbabám is cicis. Sajnos pajzsmirigy túlműködésem van és az endokrinológusom abba akarja hagyatni a szoptatàsom. Van a Propicyl nevű gyógyszer ami szedhető szoptatási időszakban de ez hiánycikk és ha lenne se írná fel a doki. Én pedig totàlisan el vagyok keseredve, olyan érzés ez mintha egy szerettem temetésére készűlnék...Pszichológushoz kaptam emiatt időpontot pár nap múlva megyek. És van egy pici remény hogy szoptathatok tovàbb mert változtattam gyökeresen az étrendemen a pajzsmirigyem érdekében és lesz még 1 hónap múlva egy mindent eldöntő vérvételem. Ha rossz ismételten az eredmény akkor november 5.étől fel kell függesszem a szoptatàst vagy beszerzek Propicylt egy másik orvossal. Egyébként visszatérő betegségem ez de pár éve volt az utolsó ezelőtt. Ki járt hasonló cipőben és ki mit tud ajànlani ebben a helyzetekben?


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! 🙏❤️😥



tegnapelőtt 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Engem elküldteknpajzsmirigy UH-ra, majd kiműtötték a fél pajzsmirigyem daganat gyanúval. Utólag kiderült, hogy feleslegesen, nem volt ott semmi. Viszont közben szoptathattam...


Én lehet inkább a szoptatásról mondanék le egy 6 hós babánál már..

tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszolóm!


Köszönöm vàlaszodat, igazán sajnálom ami veled történt, viszont én egyelőre képtelen vagyok lemondani a szoptatàsról, emiatt megyek pszichológushoz, mert úgy érzem ebbe beleőrülnék teljesen..sok sok idő lenne kiheverni és ezt a babám is megérezné az biztos, és még cicit se kapna szegénykém..😥

tegnapelőtt 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!