Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Voltakinek nagyon sok teje...

Voltakinek nagyon sok teje lett a mellmeretehez képest, mit csináltatok vele leadtatok, kiöntöttétek?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindig is kis mellem volt/van (70/B), rengeteg tejem volt, nálunk volt egy olyan rendszer, hogy akik rá voltak szorulva, azoknak oda lehetett adni.
tegnapelőtt 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tej a tejmirigyekben termelodik, az, hogy mekkora a mellszovet, teljesen mindegy.
tegnapelőtt 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ a mellmérettől.

Nekem megmaradt lefagyasztva 3 liter anyatejem, de nem voltam hivatalos tejleadó, így kiöntöttem, nem tudtam vele mit kezdeni. A fiamnak nem kellett a lefejt tej. Picit sajnáltam, de a második gyerekkel már nem fejtem annyit. Van 3x150ml elrakva, ha égne a ház és nagyon kéne, de nem fejek többet. De ő is lassan 1 éves, és ha én nem tudnám szoptatni, akkor már simán enne rendes ételt, úgyhogy szerintem az is csak ki lesz majd öntve.

tegnapelőtt 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3- as, ne ontsd ki, hasznald el a furdovizukhoz.
tegnapelőtt 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Es mondok jobbat. A szoptatas neha nem is attol fugg, hogy van tejed vagy sem, hanem pl a baba egyeni adottsagaitol is.

Kisfiam hipoton, szuleteskor meg nem volt egyertelmu, de egy percet nem tudott normalisan szopizni. Sok tejem volt, aztan megse ment.

Jartunk vele persze kezelesre, de igazabol mire hasznalt volna es tudott volna szopni, addigra elapadt a tejem a fejes ellenere is.


Ugyhogy millionyi problema lehet 🤷‍♀️ De mellmerettol aztan valoban nem fugg a dolog.

tegnapelőtt 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!