Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan vettétek rá babátokat,...

Hogyan vettétek rá babátokat, hogy egyen az anyatej mellett?

Figyelt kérdés
nekem 9 hós,6 hósan kezdtük a hozzátáplálást,akkor úgy ahogy elfogadta,ma elértük azt,hogy anyatejen kivűl semmit nem hajlandó elfogadni:-((+ pár napja éjjel 10 percenként kéri a ccit...:-(mára teljesen lefáradtam,estére valamit ki kell találnom,h legalább éjjel aludjon.
2010. nov. 1. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

biztosan fogzik...

nekem akkor volt ilyen, de csak 1 napon keresztül, másnap evett rendesen.

mostanában meg csak bébiételt hajlandó enni, az én turmixomat nem :(

2010. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, nálunk ugyanez van. Biztos nem a foga, mert már 3 hónapja ez megy.

Kezdj minden etetést rendes kajával, ha nagyon nem akarja, akkor jöhet a cici, én mindig bele tudok diktálni egy-két kanálkával.

2010. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ha ilyen hirtelen dolog, akkor én is a fogzásra tippelek vagy neadjisten valamilyen betegségre. Ilyenkor teljesen normális, ha visszatérnek a csak szopihoz, mert most épp az a legjobb nekik.


Éjjel aludjon most veled a babád, akkor mindketten jobban tudtok pihenni.

2010. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!