Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tesco-s mellszívóval kapcsolat...

Tesco-s mellszívóval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Vettem a Tescoba egy My Baby's mellszívót,de nekem nem vált be,nem szívja ki a tejet.Holnap szeretném vissza vinni (természetesen a blokk meg van,de garancia nincs rá).Vissza fogják venni?Vagy esetleg le lehet vásárolni az árát?És ha nem adnak se pénzt,és levásárolni se lehet akkor mit kezdjek vele?Nagyon remélem,hogy nem potyára fogok menni.
2010. okt. 13. 12:49
 1/6 anonim válasza:
Nem képez vákuumot és ezért nem szív?
2010. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen.Egyáltalán nem szív,bánom,hogy megvettem.

:(

2010. okt. 13. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel Tescos (saját márka)ezért vissza veszik de csak csere lehetséges!!
2010. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem jól raktad össze? Nekem az Aventes pont ezt csinálta, mire rájöttem, hogy egy kisujjkörömnyi alkatrész fordítva van beletéve! Abszult semmi vákum nem volt, már én is vissza akartam vinni. Utána teljesen jól működött!
2010. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Tescos volt, néha én is jártam úgy hogy nem szívott, de rájöttem azért, mert van benne az a kis fehér szelep és nem jól pattintottam a helyére.
2010. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az Avent kézi mellszívóval voltam így.

Rettenetesen utáltanm.Nem képezett vákumot s egyáltalán nem jött a mellemből tej,pedig az elektromos Medellával dől a tej a mellemből s közbe anyatejleadó is lettem.

Vidd vissza a blokkal s mond meg,hogy nem jó.

2010. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!