Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az e-lactancia.org megbízható?

Az e-lactancia.org megbízható?

Figyelt kérdés
Pici babát szoptatok és kicsit lebetegedtem. Vennék be gyógyszert, amit a betegtájékoztató nem ajánl, az e-lactancia.org szerint viszont biztonsággal szedhető. Ismeri valaki ezt az oldalt? Megbízható? Vagy inkább hagyjam a gyógyszert?
2022. jan. 19. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szakemberek is ezt használják.
2022. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. jan. 19. 08:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eddig ismert legelfogadottabb a szoptatási tanácsadók körében is
2022. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen


Pontosabb, mint a betegtájèkoztató, vagy a dokik kútfője ( folyamatosan bővítik az oldalt, a gyerek és háziorvosok sem tudnak fejből lèpést tartani..)


Ők is ezzel ellenőrzik.

2022. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is ez alapján kaptam szteroidot és többféle gyógyszert mikor muszáj volt. Szoptatási tanácsadóval is beszéltem, utána írta fel az orvos. Betartottam ami ott volt írva, és minden rendben volt szerencsére.
2022. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!