Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon erős vegyszer belélegzé...

Nagyon erős vegyszer belélegzése átmegy e valamilyen módon az anyatejbe és árthat a kicsinek?

Figyelt kérdés
Hülye módon összeöntöttem itthon két tisztítószert a fürdőszoba takarításához és elég erős lett, nem is használtam már miután rájöttem hogy én is majdnem rosszul leszek tőle....
2008. dec. 5. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Sósav és domestos?Ilyen vegyszerek belélegzése ártalmas lehet,hiszen minden átmegy az anyatejbe,még az is amit belélegeztél,mivel a nyálkahártyáról ugyan úgy felszívódik a vérbe mint mondjuk a lenyelt gyógyszer.De hogy veszélyes koncentrációban jutott-e át,és hogy milyen gondot okozhat a babánál azt nem tudom.Mindenesetre ha aggódsz akkor fejd le a tejed,és utánna szoptass gyakrabban,hogy a kicsi sem éhezzen.Szerintem gyorsan elbomlik,így elég csak egyszer lefejned a tejet.
2008. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!