Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha pár napja esténként már...

Ha pár napja esténként már mindkét mellemböl szopik a picim, azt jelenti kevesebb van? Fogy a tejem? 4honapja szoptatok

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen most gyorsan nő a babád és több táplálékra van szüksége, de ne aggódj a tejed a kereslethez fog igazodni.
2008. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hósan kezdödött hogy mind a két mellem kellett de 9 hósan is ugyanez a helyzet. Este többre van szükségük.
2008. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és 4 és 9hós kora között is mind2 mellböl szopizott?
2008. nov. 24. 10:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen most 9 hós és még mindig szopik napi 4-5 alkalommal és este mind a 2 mellemből. Én is megijjedtem hogy nem lesz elég a tej de elég még most is. Kitatás és nehogy tápszerhez nyúlj!
2008. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem eszembe nincs:)Köszi a megnyugtató választ
2008. nov. 24. 11:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz h sokáig tudom majd szoptatni a picim:)
2008. nov. 24. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Csak megnyugtatásképpen írom:

Kb. 80%, hogy este két mellből eszik a bébim, 7 hónapos csak anyatejes. És ez így normális.

ÜDv.

2008. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szuper:)
2008. nov. 24. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:
üzenem minden megrögzött szoptatónak. hogy imádom a gyermekemet mindennél jobban és igenis van kitartásom hiszen néha egész éjjel fejek, minden délelőtt a mellemen van a babi óránként.mindenféle teát,sört,levest,tablettát kipróbáltam és mégsincs elég tejem. pótolni kell tápszerrel. nagyon felbosszant amikor a tápszerről valaki úgy nyilatkozik mintha a világ összedölne. ha sehogyan nem elég valakin ek a teje, nem hagyhatja éhenhalni a gyermekét és nem a világ vége és a tejmennyiség nem mindig a kitartáson múlik én már csak tudom.ellenkezőjét mindig a tejcsárdák állítják.
2008. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora BUNKÓ vagy!!!

Még a végén nekünk kell szégyenkeznünk mert szoptatunk.

Egy tejcsárda

2008. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!