Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejtermelés növelése érdekéb...

A tejtermelés növelése érdekében elég ha szopi után fejem a maradékot? Vagy akkor fejjem le teljesen a másik tele mellet is?

Figyelt kérdés
Váltott mellel szoptatok, és a jobb-ban kevesebb van és fáj is.
2008. nov. 18. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Annyit fejjél le, hogy maradjon a következő szopira is, ne cumiból kelljen megetesd. Ha pl. jobb ciciből szopizott, akkor fejd ki ami esetleg benne maradt, meg a balból is valamennyit, hogyha nagyon tele van. Hogy pontosan mennyit, arra ráérzel majd. Így legközelebb tudsz a balból szoptatni, mert addigra megint tele lesz.
2008. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a két mellemből teljesen kifejem és a következőre is termelődik már elegendő.
2008. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amit lefejsz azt oda is adod neki aznap? vagy érdemes lefagyasztani?

Annyira félek hogy elapad, vagy hogy nem lakik belőle elég jól...mindig adok egy kis tápot is, ha ugy érzem hogy kevés:(

2008. nov. 18. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha úgy érzed,egy mellből kevés,tedd rá a másikra is,csak akkor adj tápszert ha a babádnak valóban nem elég,és sír hogy éhes.Mert hamar megszokja a cumisüvegetmés aztán majd lefejheted mindig,sajnos én is így jártam,a végén a cicit mindig ellökte magától,és nem tudtam magamhoz ölelni,és visszahozni azt a közelséget ami szopikor van.
2008. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MINDÍG FEJD KI MINDKÉT MELLED!Fejd ki és ha úgy érzed nem evett eleget a babád a már lefejt tejből tudsz neki még frissen adni.Ne etesd feleslegesen tápszerrel.Ami tejed ezekután még marad másnap mindíg fagyaszd le,így lesz mihez nyúlnod ha megszorulsz és a sok fejéstől a melled is rendbe jön amelyik fáj,tejed pedig egyre több lesz.
2008. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!