Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Írnátok tapasztalatot? Nem...

Írnátok tapasztalatot? Nem hófehér bőrű kismamánál szinte fekete és kétszer akkora bimbóudvar visszahúzódik és visszavilágosodik az eredeti színűre?

Figyelt kérdés
Teljesen normális bőrű, kék szemű, alapjában szőkésbarna hajú anyukánál szoptatás után visszavilágosodik és csökken az átmérője, vagy ez már így marad?

2019. szept. 17. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére az a része visszaállt az eredetire. Sajnos a szövet nyúlt meg inkább egy kicsit, de hát ezzel jár
2019. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút visszaáll. Én zöld szemű, szőkésbarna hajú vagyok és szinte koromfekete, hatalmas bimbóudvarom lett és a feketeség egy csikban lehúzódott a mellemen a hasamig, a hónaljam is sötétebb lett, de fekete lett belül a köldököm, fekete volt a linea nigra, a szeméremtájék...komolyan úgy néztem ki, mintha egy kisgyerek fekete filccel kidekorált volna. Most 4 hónapos a kislányom, sajnos már egy hónapja nem tudom szoptatni, de gyönyörűen eltűnt az elszíneződés, szinte nyoma sincs, a linea nigrát látom egy icipicit még, de csak ha tudatosan azt nézem.
2019. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A színét elvileg mindenképp visszanyeti legkésőbb akkor mikor már nem szoptatsz. A sötét színt ugyanis a hormonok, főleg az ösztrogén okozza. Emiatt alakul(hat) ki a linea negra is, azt is a sok ösztrogén okozza.


A mérettel nem tudom mi a helyzet. Nekem eleve széles a bimbóudvarom... 😕

2019. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Az, hogy megereszkedik, az ezzel jár, bár nem mindenkinél, ez egyáltalán nem zavar, de ez a nagyon sötét és kétszer akkora bimbóudvar nekem ijesztő. Egyébként nem én vagyok az anya. Ezek szerint visszaáll írásaitok alapján. Azért kérdezt, mert féltem, hogy semmi önbizalma nem lesz, ráadásul sokat hízott. ://
2019. szept. 17. 15:55
 5/9 A kérdező kommentje:
3 hetes a baba.
2019. szept. 17. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Színe vissza áll, de a "parizel" bimboudvar marad sajnos.
2019. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem maradt, kedves utolsó.

Kérdező, ha te vagy a férj, akkor csak megsúgom, hogy a feleséged önbizalma nagyrészt rajtad múlik. A nő tudja magáról, hogy hatalmas teljesítményt vitt véghez, de aggódik, hogy a férj másképp viszonyul majd hozzá. Ha te megerősíted abban, hogy nagyon szereted és édes mindegy milyen a mellbimbója és mennyit hízott, akkor is kívánatosnak tartod, akkor nem lesz baja az önbizalmával.

2019. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Coffelia ***** válasza:
A színe fokozatosan visszaállt, a bimbóudvarom mindig is közepes méretű volt, és csak kicsit nőtt.
2019. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszomban már írtam, hogy nem én vagyok az anya, és a férj sem. Én csak aggódó közeli hozzátartozó vagyok, mert féltem, hogy a férje kiábrándul. Lehet, hogy baromi nagyot tévedek, és ne legyen igazam.
2019. okt. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!