Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Még mindig? Kislányom februárb...

Még mindig? Kislányom februárban lesz 5 éves. Éjszaka még bepisil egy héten legalább hatszor. Tapasztalatokat várnék. Amúgy 2 éves kora óta napközben szobatiszta sót voltak olyan hetek hogy csak egyszer pisilt be éjjel.

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy pszihologust, ez általában családon belüli probléma vagy ovodai stb.!
2013. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól írja az előttem szóló, lelki probléma is lehet a háttérben. Gyerekkoromban ugyanez volt a probléma és elég sokáig tartott. A kórházban csináltak egy vizsgálatot ami pluszban kimutatta a hólyag záródása nem rendesen működött. Nem akarlak elszomorítani, de nekem azt mondták az első menstruációkor fog elmúlni, így is lett. 14 éves voltam.
2013. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 9 éves koromig este bepisiltem, nálam se volt semmi szervi elváltozás.

Mivel anyáék házassága már akkor is rossz volt, szerintem ez lehetett a háttérben, egész gyerekkoromban szorongtam.

2013. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy családon belüli probléma.
2013. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hu ha itt mindenki csak a családot hibáztatja pedig bele sem láttok mások életében. :(

Rendezett körülményeink vannak és boldogan élünk,persze szóváltások előfordulnak de nem olyan mértékben.A gyermek imádva van mindkét részről. Kiegyensúlyozott teljesen,az óvodában is azt mondták róla hogy látni rajta milyen jó körülményekből jön.

szóval akkor senkinek nem volt ilyen hogy minden rendben de a gyermek közben bepisil.Persze a pár hozzászóló kivételével.

2013. szept. 19. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hibáztatjuk, de lehet h nemis veszitek észre, de mégis vmi zavarja őt.....

Orvos látta már?? Kivizsgálások?? Lehet h érdemes lenne előbb erre elindulni és ha minden rendben akkor 100 hogy lelki probléma és akk pszihologus kell....

2013. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Sztem (tapasztalat) lehet, hogy gyengébb a hólyagja és az éjszakai 10-12 óra sok még neki.

Gyerekkoromban egy párszor felébredtem, szerettem volna kimenni, de nem esett jól kimászni az ágyból és azt álmodtam, hogy már ott vagyok. Elengedtem. :) Ez is lehet.

Én nem görcsölnék rá, egyszerűen megbeszélném a gyerekkel, hogy van ilyen, majd még erősödik a hólyagja, addig is, mindenki nyugalma érdekében, aludjon pelusban. És ha már száraz pelussal ébred, újra lehet próbálni.

A nagyszülő korúaknál is előfordul. :)

2013. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 (HAT!) éves koráig bepisilhet, ez még nem igényelkezelést.


Csak a hatodik születésnapjától kell ágytisztának lennie.

2013. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!