Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha wécé szűkítő gyerekeknek,...

Ha wécé szűkítő gyerekeknek, akkor lépcsős, vagy sima?

Figyelt kérdés
okt. 14. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:
És a simáhához egy lépcsős gyerekzsámoly elég?
okt. 14. 13:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lépcsős van, de igazából mindegy. A lényeg, hogy a lábát tudja valamire tenni, mert kényelmesebb.
okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sima volt, amit fellépővel használt.

Ilyen fellépőnk volt, összecsukva kényelmesen elfért a wc mellett.

[link]

okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sima,fellépővel.
okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima volt, de ha előbb tudtam volna róla, hogy létezik olyan wc ülőke amibe be van építve akkor olyat vettem volna
okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2in1 ülőke plusz sima fellépő. Még a 9 éves is a kicsi ülőkét használja, csak fellépő nélkül, az 5 éves még felllépővel.
okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sima van, fellépővel, de nekünk így praktikus, mert a kis csap a wc mellett van, és a fellépőjét ide-oda tologatjuk. Ha nagy a fürdőtök, akkor elképzelhető, hogy praktikusabb a lépcsős szűkítő meg egy külön fellépő a csaphoz.
okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis méretű fellépőt tettem a wc be.
okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!