Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Amikor már "száraz" marad a...

Amikor már "száraz" marad a pelus, nem pisil/kakil be, akkor mennyi ideig használtok egy pelenkát?

Figyelt kérdés

Amikor már kialakulóban van a szobatisztaság, akkor sokszor előfordul, hogy az éjszakai pelus reggelre száraz marad, vagy napközben is annak ellenére, hogy rajta van a pelus, rendszeresen szól, nem pisil/kakil bele.

Na, ti ilyenkor mennyi ideig használjátok a pelust? Ha pl. reggelre nincs benne egyáltalán pisi, akkor is ugyanúgy kidobjátok a kukába, vagy maradhat rajta nappal/ráadjátok kövi éjjelre is? Vagy napközben pl. lehet-e egész nap ugyanabban, ha nem kerül bele pisi vagy kaki? Vagy ugyanúgy cserélitek?

Mögöttes szándék nélkül kérdezem, hogy a szárazon maradt pelust mennyi idő után cserélitek/dobjátok ki, hányszor lehet visszaadni a gyerekre?



aug. 23. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdett szobatiszta lenni én nappalra egyáltalán nem adtam pelenkát rá nehogy össze zavarodjon éjjel még voltam balesetek így kapott még pelust de ha száraz volt a pelenka akkor le vettem reggel és este újra azt adtam rá max 2éjszaka volt rajta ugyan az a pelus többször nem.
aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én a szárazon maradt éjszakai pelust kidobtam, beleizzadhatott éjjel vagy mégis bement pár csepp pisi, csak nem látszik a peluson.

Nappal sem volt egész nap ugyanabban.

aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 flora08 ***** válasza:
100%
Nappal már nem adok rá pelust, csak éjszakára. Ha teljesen üres reggelre, akkor is kidobom.
aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor száraz volt a pelus és kínvszenvedés volt ráadni, mert ellenkezett, akkor egy idő után meguntam és nem adtam rá. Éjszakára még hagytam egy ideig, de már ott sem tűrte, ott is elhagytam.
aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kidobtam, de elég ritkán volt ilyen.
aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az átmeneti szakaszban inkább cseréltem neki alsóneműt és ágyneműt, a pelenkát már elengedtem akkor. Heti 2x volt mondjuk baleset egy pár hónapig, aztán az se.
aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nappal nem adtam rájuk pelust ilyenkor.

Estére még utána kellett. 1 pelus 1 éjszaka. Ha volt benne pisi, ha nem.

aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már én sem adtam rá nappal pelust. Mondjuk nálunk tiltakozott is. Hosszabb utazásnál ráadtam, hát huhh.

Illetve, ha egyszer levettem, nem adtam már vissza rá.

Azért éjszaka elég hosszú időt van rajta, hiába nincs pisi, csak izzad, stb, szerintem tisztát kell elővenni.

aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!