Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatiszta, de még nem...

Szobatiszta, de még nem ágytiszta gyerek...?

Figyelt kérdés
Nappalra már megbízhatóan szobatiszta, de éjjelre még pelusos gyerek a reggeli felkelésnél is szól rendesen, hogy pisilnie kell és mentek wc-re, vagy olyankor inkább belepisil a még rajta lévő éjjeli pelenkába, ha már úgyis rajta van? Mi a tapasztalatotok?

aug. 21. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém belepisilt a pelenkába, ha nem voltam résen és vettem le, mikor felébredt. Ritkán szólt, hogy vegyük le mert pisilni akar.
aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleinte belepisilt reggel. Legalabb 2 hónapig tartott, hogy nappalra minden oke volt, baleset alig, delutani alvashoz sem kellett pelenka.

De aztan egyre többször maradt száraz reggelre a pelenka. Mikor mar többször volt szaraz mint sem,akkor vettem le. Ez 3 hete volt, eddig nulla baleset volt.

aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Az én lányom reggel már leveszi a száraz pelust és megy pisilni. Sőt olyan is volt nemrég éjszaka, hogy szólt, hogy kell pisilni és mondtam neki, hogy van rajta pelus pisiljon bele nyugodtan. Majd amikor végzett, akkor azonnal kérte, hogy cseréljük ki. Már vettem vízálló lepedőt és épp az utolsó csomag pelust használjuk el és többet nem veszek. Már beszéltünk róla ha ez elfogy, akkor nem lesz több, mert már ő is kérte, hogy had aludjon bugyiban. De azért elalvás előtt mindig visszatáncol a pelushoz 😅😅😅...ezért is mondom neki, hogy nem veszünk többet.
aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sogorom lanya 5 eves.. nem adnak ra pelenkát de heti 3-4 alkalommal bepisil.. es nyugodtan fekszik benne. Reggel amikor kiderul beismeri hogy bepisilt es sir
aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!