Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon " rossz" a kisfiam....

Nagyon " rossz" a kisfiam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 és fél éves még nem igazán beszél, kb. 30 szót mond azt is csak én / az anyja / értem meg. Felmászik mindenre: szekrényre, asztalra, ugrál az ágyról semmi félelemérzete nincs. A Tv-t rendszeresen nyomkodja, felhangosítja, székeket felborít és még sorolhatnám.... Mit tudnék vele kezdeni? Ha ráütök a kezére rendszerint kinevet vagy már előre nyújtja a kis kezét és mondja, hogy dádá és utána csinálja tovább amit nem lenne szabad. Hogy szoktathatnám le ezekről a dolgokról? Persze annyira imádom a kis rosszcsontot. Van egy 5 éves kislányom Ő meg pont az ellenkezője. Nagyon jó szófogadó rendes kislány Ő sose csinált ilyeneket. Másnál is ennyire különbözik két testvér?
2010. ápr. 7. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
nem nézted a supernanny c műsort?
2010. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez milyen műsor.
2010. ápr. 7. 17:42
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
megmutatják benne a gyereknevelési Praktikákat
2010. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mekkorát versz te rá a gyerek kezére, de ha engem a gyerek úgy fel tud idegesíteni, hogy a hangos szó már nem elég és rá kell verni a kezére (nem könnyű!) akkor ő nem nyújtja oda a másik kezét is, az egyszer fix....
2010. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában az a gyerek viselkedik így, aki a szülő figyelmét csak ezekkel tudja magára vonni. Lehet, hogy vele sokkal többet kell célzottan foglalkozni, mint a "nagyon szófogadó,rendes kislánnyal". Nyilván megszoktad, hogy ő el van csendben magában és a fiad nem ilyen. Kösd le, vond be a házimunkákba. A porszívót tudja tologatni, a konyhában is lehet neki kisebb feladatot adni. És már itt a jóidő, vidd ki a játszótérre, hadd tombolja ki magát.
2010. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Fogd Meg és ültesd le egy "SCARED" elé és nézesd vele végig ahogy mások agyoncsapják magukat.. Szetm megilyed 1 picit
2010. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman vagyunk testvérek, 2lány,1 fiú. Az öcsém a legkisebb(ma már 25 éves). Mindig "eleven" gyerek volt, anyum sokat szenvedett vele, vittük dokihoz is, Ő azt mondta hiányzik az apa kép. Valóban apukánk ritkán volt szigorú a fiával, mert 1:fiú, 2:trónörökös. Talán, ha 20 éve elkapja a frakkját, a gyerek észhez tér:-( A mai napig problémás:-( Nagyon szeretem, mert a tesóm, de iszik és nincs cél, nincs akarat:-(
2010. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom ahhoz a véleményhez, hogy ülj le vele játszani, foglald le. Nem kell állandóan a kezét verni. Le kell ültetni pár percre, az legyen egy kis büntetés, de csak kis időre. Utána beszéld meg vele, miért volt büntibe. Volt , hogy az én kisfiam, aki most 4 éves, jobban sírt amikor a sarokba kellett állnia 1-2 percre, mint amikor rávágtam a fenekére.

Ezek figyelem felkeltések.

2010. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
ÖLD meg!
2010. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Te aztán nagyon humorosnak gondolod magad!Ha-ha-ha szerintem mindenki jót nevetett, látszik Te is problémás vagy!
2010. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!